Memişoğlu Plastik San. Tic. Ltd. Şti.

Memişoğlu Plastik Tanıtım Yazısı

Memişoğlu Plastik San. Tic. Ltd. Şti.

Günümüzde çevremizi korumak ve küresel ısınmanın dünyamız üzerindeki etkilerini azaltmak için enerji tasarrufu yapmak hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. İnşa ettiğimiz yapılarda ısı yalıtımı, kullandığımız ambalajlarda geri dönüşüm sağlayabilmek ve doğaya olabildiğince az atık bırakmak bizlerin ve çocuklarımızın geleceği için gereklidir.

Bu noktada saydığımız bu değerleri koruyabilme anlamında bize destek sağlayan ürün EPS( Expandable Polystyrene) çağımızın altın buluşlarından birisidir. EPS hiçbir şekilde doğaya zarar vermediği gibi uzun ömürlü ve geri dönüşümü sağlanabildiği için insanlara hem maddi hem de temiz bir çevre bırakmada büyük rol oynar. Bu sebeplerle Memişoğlu Plastik San. Tic. Lti. Şti. ürettiği EPS reçinenin marka adını hak ettiği isim olan ‘White Gold (Beyaz Altın) ‘ olarak belirlemiştir.

 
ADRES
 
Şehit Muhammet TÜRK Sokak
No:6 Çarşıbaşı TRABZON
 
TELEFON
 
+90 (462) 821 22 23
+90 (533) 922 09 26
 
E-MAİL
 
info@memisogluplastik.com
bilgi@memisogluplastik.com
 
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
 
Pt - Ct : 08:30 - 18:00
 

Misyon & Vizyonumuz

Kaliteli ve Güvenilir bir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve ülke ekonomisine en verimli şekilde katkıda bulunmayı amaç ediniyoruz. Bölgemizde dinamiklerinden olan balıkçılık sektöründe yoğunlukla ihtiyaç duyulan strafor balık kasası ve şoklama selelerinin en kaliteli şekilde imalatının yapılmasını sağlamaktır.

© 2017 Memişoğlu Plastik San. Tic. Lti. Şti.